Firma RAVAL vznikla v roce 1990 jako sdružení soukromých podnikatelů, které založili bývalí projektanti Krajské projektové organizace Stavoprojekt Plzeň. Od svého počátku se firma zabývala projektovou a inženýrskou činností v investiční výstavbě a využívala dlouholeté projektové zkušenosti společníků i zaměstnanců.

V roce 1994 se sdružení podnikatelů transformovalo v právnickou osobu a vznikla společnost RAVAL projekt veřejná obchodní společnost. V roce 1994 tvořily firmu 3 společníci a 2 zaměstnanci. Dynamický vývoj firmy v následujících letech vedl k nutnosti zvýšit počet zaměstnanců a k srpnu 2013 tvoří firmu tři společníci a počet zaměstnanců se ustálil na sedmi. Firma je úzce svázána s navazujícími profesemi a počet trvalých úzce spolupracujících specialistů je 10 až 15.

V současné době se firma RAVAL projekt v.o.s. zabývá kompletní projektovou a inženýrskou činností v investiční výstavbě včetně výkonu dozoru staveb a supervizí a je schopna zajistit v rámci předmětu své činnosti i velice objemné zakázky.

mapa stránek | fotogalerie

Copyright © 2013. RAVAL projekt v.o.s.